INFORMACJA

Program imprez sportowo - rekreacyjnych organizowanych przez MOSiR w Pabianicach PADZIERNIK 2018:


  • 02.10.2018 r.godz 10.00 Sztafetowe biegi przeajowe Igrzyska Dzieci-Igrzyska Modziey Szkolnej Lewityn
  • 06.10.2018 r.god 10.00 Wojewdzki Turniej klasyfikacyjny w tenisie ziemnym do 10 lat
  • 06.10.2018 r.godz 10.00 Wkniarz Pabianice-CHKS pika nona B2
  • 06.10.2018 r. godz 12.00 Wkniarz Pabianice-FA Lod Retkinia pika nona E1
  • 06.10.2018 r. godz 13.00 Wkniarz Pabianice-Jutrzenka Bychlew pika nona F1
  • 06.10.2018 r. godz 14.00 Wkniarz Pabianice- GKS Ksawerw pika nona E2
  • 07.10.2018 r.god 11.00-18.00 Turniej koszykwki PTK
  • 07.10.2018 r.godz 15.00 Wkniarz Pabianice-KAS Konstantynw pika nona A Klasa
  • 09-10.10.2018 r.godz 10.00 Igrzyska Dzieci w tenisie stoowym dziewczt i chopcw
  • 12-14.10.2018 r. god 09.00-15.00 Turniej koszykwki PTK
  • 13.10.2018r.godz 11.00 Wkniarz Pabianice-AKS SMS Lod pika nona D1
  • 13.10.2018 r.godz 13.00 Wkniarz Pabianice-KKS Koluszki pika nona C2
  • 13.10.2018 r.godz 15.00 Wkniarz Pabianice-Widzew II lod pika nona okrgwka
  • 14.10.2018 r.godz 13.00 Wkniarz Pabianice-CHKS pika nona D2
  • 17-18.10.2018 r.godz 10.00 Igrzyska Modziey w tenisie stoowym dziewczt i chopcw
  • 20.10.2018 r.godz 17.00-20.00 Maraton Zumby organizator Strefa Ruchu miejsce hala koszykwki
  • 20.10.2018 r.god 16.00 MUKS Wkniarz Pabianice-UMRKS Radomsko III liga tenis stoowy
  • 20.10.2018 r. godz 10.00 Wkniarz Pabianice-PTC Pabianice pika nona B2
  • 20.10.2018 r. godz 12.00 Wkniarz Pabianice-Iskra Dobro pika nona E2
  • 20.10.2018 r.godz 13.00 Wkniarz Pabianice-AF pika nona F1
  • 20.10.2018 r. godz 14.00 Wkniarz Pabianice-KAS Konstantynw pika nona E1
  • 21.10.2018 r.godz 13.00 Wkniarz Pabianice-Miazga Brjce pika nona C2
  • 21.10.2018 r.godz 15.00 Wkniarz Pabianice-Orze Pitkowisko pika nona A klasa
  • 28.10.2018 r.godz 14.00 Wkniarz Pabianice-UKS SMS Lod pika nona D2

Program imprez sportowo - rekreacyjnych organizowanych przez MOSiR w Pabianicach WRZESIE 2018:


  • 01.09.2018 r. godz 15.00 Wkniarz Pabianice-MKS Tuszyn pika nona C2
  • 01.09.2018 r. godz 17.00 Wkniarz Pabianice-KS ii Lod pika nona okrgwka
  • 01.09.2018 r. godz 9.00-10.00 bezpatne zajcia samoobrony miejsce Lewityn
  • 01.09.2018 r. godz 10.00-11.00 bezpatne zajcia Cross fit miejsce Lewityn
  • 01.09.2018 r. godz 11.00-12.00 bezpatne zajcia Zumby miejsce Lewityn
  • 01.09.2018 r. godz 12.00-13.00 bezpatne zajcia zdrowy krgosup miejsce Lewityn
  • 07.09.2018 r. godz 17.00 Wkniarz Pabianice-FA Lod pika nona D2
  • 08.09.2018 r. godz 11.00 Wkniarz Pabianice-Akademia ABI pika nona C1
  • 08.09.2018 r. godz 13.00 Wkniarz Pabianice-Jutrzanka Bychlew pika nona E1
  • 08.09.2018 r. godz 14.00 Wkniarz Pabianice-Pogo Zduska Wola pika nona F1
  • 08.09.2018 r. godz 15.00 Wkniarz Pabianice-Jutrzanka Bychlew pika nona E2
  • 08.09.2018 r. godz 9.00-10.00 bezpatne zajcia samoobrony miejsce Lewityn
  • 08.09.2018 r. godz 10.00-11.00 bezpatne zajcia Cross fit miejsce Lewityn
  • 08.09.2018 r. godz 11.00-12.00 bezpatne zajcia zdrowy krgosup miejsce Lewityn
  • 08.09.2018 r. godz 12.00-13.00 bezpatne zajcia zdrowy krgosup miejsce Lewityn
  • 09.09.2018 r. godz 16.00 Wkniarz Pabianice-Sparta Lod pika nona A klasa
  • 14.09.2018 r. godz 17.00 Wkniarz Pabianice-GLKS Dutw pika nona C2
  • 14.09.2018 r. godz 10-18 Oglnopolski Turniej Taca Towarzyskiego organizator Eskadra
  • 15.09.2018 r. godz 10.00 Wkniarz Pabianice-odzianka pika nona B2
  • 15.09.2018 r. godz 13.30 Wkniarz Pabianice-Orze Pitkowisko pika nona D1
  • 15.09.2018 r. godz 16.30 Wkniarz Pabianice-Orze Parzczew pika nona okrgwka
  • 15.09.2018 r. godz 10-18 Oglnopolski Turniej Taca Towarzyskiego organizator Eskadra
  • 15.09.2018 r. godz 9.00-10.00 bezpatne zajcia samoobrony miejsce Lewityn
  • 15.09.2018 r. godz 10.00-11.00 bezpatne zajcia Cross fit miejsce Lewityn
  • 15.09.2018 r. godz 11.00-12.00 bezpatne zajcia Zumby miejsce Lewityn
  • 15.09.2018 r. godz 12.00-13.00 bezpatne zajcia zdrowy krgosup miejsce Lewityn
  • 22.09.2018 r. godz 11.00 Wkniarz Pabianice-Iskra Gowno pika nona C1
  • 22.09.2018 r. godz 13.00 Wkniarz Pabianice-Zawisza II Rzgw pika nona E2
  • 22.09.2018 r. godz 14.00 Wkniarz Pabianice-Korab ask pika nona F1
  • 22.09.2018 r. godz 15.00 Wkniarz Pabianice- Wkniarz Konstantynw pika nona E1
  • 22.09.2018 r. godz 9.00-10.00 bezpatne zajcia samoobrony miejsce Lewityn
  • 22.09.2018 r. godz 10.00-11.00 bezpatne zajcia Cross fit miejsce Lewityn
  • 22.09.2018 r. godz 11.00-12.00 bezpatne zajcia Zumby miejsce Lewityn
  • 22.09.2018 r. godz 12.00-13.00 bezpatne zajcia zdrowy krgosup miejsce Lewityn
  • 23.09.2018 r. godz 11.00 Wkniarz Pabianice-Miazga Brjce pika nona D2
  • 23.09.2018 r. godz 16.00 Wkniarz Pabianice-Jutrzanka Bychlew pika nona A klasa
  • 29.09.2018 r. godz 10.00 Wkniarz Pabianice-Wkniarz Zgierz pika nona B2
  • 29.09.2018 r. godz 14.00 Wkniarz Pabianice-UKS SMS III Lod pika nona C2
  • 22.09.2018 r. godz 16.00 Wkniarz Pabianice-Sarnw pika nona okrgwka
  • 29.09.2018 r. godz 10-18 Oglnopolski Konkurs Taca Nowoczesnego organizator MOK Pabianice
  • 29.09.2018 r. godz 9.00-10.00 bezpatne zajcia samoobrony miejsce Lewityn
  • 29.09.2018 r. godz 10.00-11.00 bezpatne zajcia Cross fit miejsce Lewityn
  • 29.09.2018 r. godz 11.00-12.00 bezpatne zajcia Zumby miejsce Lewityn
  • 22.09.2018 r. godz 12.00-13.00 bezpatne zajcia zdrowy krgosup miejsce Lewityn


MOSiR Pabianice zaprasza na bezpatne zajcia sobotnio-niedzielne na Lewitynie 2018




Sponsorowane zajcia sobotnio-niedzielne na lewitynie 2018


  • Zumba                  Sobota godz. 11:00 - 12:00
  • Joga                 Niedziela godz. 10:00 - 11:00
  • Samoobrona                 Sobota godz. 09:00 - 10:00
  • Trening obwodowy (cross fit)                 Sobota godz. 10:00 - 11:15
  • Capoeira zajcia dla dzieci                 Niedziela godz. 10:00 - 11:00
  • Animacje dla dzieci                 Pitek godz. 17:00 - 18:00
  • Zajcia taneczne dla dzieci                 Sobota godz. 11:00 - 12:00
  • Gimnastyka zdrowy krgosup                 Sobota Godz 12.00-13.00
  • Zajcia przygotowawcze do sportw walki                 Sobota godz. 12:15 - 13:15


  • Zajcia Park Wolnoci

  • Joga (Park Wolnoi)                 Sobota Godz 11.00-12.00
  • Zumba(Park Wolnoi)                 Sobota Godz 12.00-13.00



  • Kluby sportowe :