Program imprez sportowo - rekreacyjnych organizowanych na obiektach MOSiR w Pabianicach MAJ 2019:

  • 01.05.2019 godz. 15:00: Włókniarz Pabianice – UKS SMS Łódź – piłka nożna seniorzy
  • 03.05.2019 godz. 17:00: Włókniarz Pabianice – Metalowiec Łódź – piłka nożna D2
  • 04.05.2019 godz. 11:00: Włókniarz Pabianice – Łodzianka Łódź – piłka nożna C2
  • 04.05.2019 godz. 13:00: Włókniarz Pabianice – Orzeł Piątkowisko- piłka nożna E1
  • 04.05.2019 godz. 15:00: Włókniarz – PTC Pabianice piłka nożna E2
  • 09.05.2019 godz. 10:00: Igrzyska dzieci w mini Pilce nożnej chłopców
  • 10.05.2019 godz. 10:00: Igrzyska dzieci w mini Pilce nożnej dziewcząt
  • 11.05.2019 godz. 10:00: Włókniarz – CHKS Łódź piłka nożna B2
  • 11.05.2019 godz. 12:00: Włókniarz – Sokół Aleksandrów piłka nożna C1
  • 11.05.2019 godz. 14:00: Włókniarz – ŁAF III piłka nożna DE2
  • 11.05.2019 ogdz. 17:00: Włókniarz – PTC Pabianice piłka nożna seniorzy
  • 12.05.2019 godz. 16:00: Włókniarz – Orzeł Kazimierza piłka nożna A-klasa
  • 17.05.2019 godz. 10:00: Igrzyska dzieci w czwórboju lekkoatletycznym
  • 18.05.2019 godz. 11:00: Włókniarz – KKS Koluszki piłka nożna C2
  • 18.05.2019 godz. 13:00: Włókniarz – Jagiellonia Tuszyn piłka nożna D2
  • 18.05.2019 godz. 15:00: Włókniarz – GKS Ksawerów piłka nożna E2
  • 19.05.2019 godz. 11:00: Włókniarz – KKS Konstantynów piłka nożna E1
  • 19.05.2019 godz. 13:00: Włókniarz – Zawisza Rzgów piłka nożna D1
  • 22.05.2019 godz. 17:00: Włókniarz – Włókniarz Konstantynów piłka nożna seniorzy
  • 24.05.2019 godz. 10:00: Igrzyska młodzieży szkolnej w lidze lekkoatletycznej
  • 25.05.2019 godz. 10:00: Liga zakładowa – siatkówka plażowa
  • 25.05.2019 godz. 11:00: Włókniarz – Ner Poddębice piłka nożna B2
  • 25.05.2019 godz. 15:00: Włókniarz – Start Brzeziny piłka nożna C1
  • 26.05.2019 godz. 16:00: Włókniarz II – Iskra Dobroń piłka nożna A-klasa

UWAGA !!!

W dniach:
20.04 (Wielka Sobota)
21.04 (Wielkanoc)
22.04 (Poniedziałek Wielkanocny)
Centrum Tenisowe nieczynne




OGŁOSZENIE - Praca

DYREKTOR MIEJSKIEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI W PABIANICACH zatrudni w pełnym wymiarze czasu pracy w systemie jednozmianowym - ratowników wodnych w okresie wakacyjnym 2019 na kąpielisko.

Miejsce pracy: ośrodek LEWITYN Pabianice ul. Bugaj 110.

Od kandydata wymagane jest posiadanie:

  • stopnia ratownika wodnego
  • kursu pomocy przedmedycznej
  • innych uprawnień przydatnych w ratownictwie wodnym
  • przynależność do podmiotu uprawnionego do prowadzenia ratownictwa wodnego

Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert wraz z kopiami wyżej wymienionych dokumentów w sekretariacie MOSiR ul. Grota Roweckiego 3 Pabianice lub mailowo: j.blazejewicz@mosir.pabianice.pl do dnia 15.06.2019 r.

Informacja

Hala koszykówki i pływalnia nieczynna w dniach 20; 21; 22 kwiecień 2019

Program imprez sportowo - rekreacyjnych organizowanych na obiektach MOSiR w Pabianicach KWIECIEŃ 2019:

  • 03.04.2019 godz. 9:00: Półfinał wojewódzki w igrzyska młodzieży szkolnej w koszykówce
  • 5-6.04.2019 godz. 10:00: Turniej PKK99
  • 06.04.2019 godz. 10:00: Włókniarz – Więcej niż Sport piłka nożna D1
  • 06.04.2019 godz. 12:00: Włókniarz – Iskra Dobroń piłka nożna D2
  • 06.04.2019 godz. 13:30: Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie ziemnym
  • 06.04.2019 godz. 14:00: Włókniarz – Metalowiec Łódź piłka nożna C2
  • 06.04.2019 godz. 16:00: Włókniarz – LKS Rosanów piłka nożna seniorzy
  • 07.04.2019 godz. 10:00: Wojewódzki Turniej klasyfikacyjny w tenisie ziemnym
  • 13.04.2019 godz. 10:00: Włókniarz – PTC Pabianice piłka nożna B2
  • 13.04.2019 godz. 12:00: Włókniarz – AKS SMS Łódź piłka nożna D1
  • 13.04.2019 godz. 13:30: Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie ziemnym
  • 13.04.2019 godz. 15:00: Włókniarz – Jutrzenka Bychlew tenis stołowy 3 liga
  • 13.04.2019 godz. 16:00: Włókniarz II – AKS SMS Łódź piłka nożna A-klasa
  • 14.04.2019 godz. 10:00: Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie ziemnym
  • 14.04.2019 godz. 11:00: Włókniarz – Iskra Dobroń piłka nożna E2
  • 14.04.2019 godz. 13:00: Włókniarz – FA Retkinia Łódź piłka nożna E1
  • 20.04.2019 godz. 15:00: Włókniarz – Bzura Ozorków piłka nożna seniorzy
  • 27.04.2019 godz. 10:00: Włókniarz – Więcej niż Sport piłka nożna B2
  • 27.04.2019 godz. 12:30: Włókniarz – Bzura Ozorków piłka nożna C1
  • 27.04.2019 godz. 15:00: Włókniarz – PTC Pabianice piłka nożna D2
  • 28.04.2019 godz. 16:00: Włókniarz II – AMII Łódź piłka nożna A-klasa

Program imprez sportowo - rekreacyjnych organizowanych na obiektach MOSiR w Pabianicach MARZEC 2019:

  • 02-03.03.2019 godz. 10:00 Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego do lat 14, do lat 18 w tenisie ziemnym
  • 03.03.2019 godz. 10:30 PTK Foto Ciesielski Pabianice – AKS SMS Łódź
  • 03.03.2019 godz. 15:45 PKK 99 Pabianice –AZS PWSZ Ósemka I Skierniewice
  • 05-06.03.2019 godz. 09:00 Igrzyska dzieci dziewcząt w mini koszykówce
  • 09-10.03.2019 godz. 10:00 Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego do lat 16 w tenisie ziemnym
  • 09.03.2019 godz. 13:00 PTK Liceum Sportowe Pabianice – TK Basket Stryków
  • 09.03.2019 godz. 15:45 PKK99 Pabianice - Kutno
  • 10.03.2019 godz. 10:00 PKK99 Pabianice Turniej koszykówki U13
  • 12-13.03.2019 godz. 09:00 Igrzyska dzieci chłopców w mini koszykówce
  • 14.03.2019 godz. 10:00 Mistrzostwa Powiatu- Igrzyska dzieci dziewcząt w mini koszykówce
  • 15.03.2019 godz. 10:00 Mistrzostwa Powiatu- Igrzyska dzieci chłopców w mini koszykówce
  • 16.03.2019 godz. 10:00 Turniej PTK Pabianice w koszykówce
  • 16.03.2019 godz. 15:00 Włókniarz Pabianice- Sokół Zgierz (tenis stołowy)
  • 16-17.03.2019 godz. 10:00 Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego do lat 12 w tenisie ziemnym
  • 17.03.2019 godz. 10:30 PTK Foto Ciesielski Pabianice – KKS Kutno
  • 17.03.2019 godz. 12:30 PTK OrtoMedSport Pabianice – Basket Ksawerów
  • 18-20.03.2019 godz. 09:00 Igrzyska Młodzieży szkolnej chłopców w koszykówce
  • 21.03.2019 godz. 10:00 Igrzyska dzieci dziewcząt i chłopców w koszykówce
  • 23.03.2019 godz. 11:00 Włókniarz Pabianice – Jutrzenka Bełchatów (piłka nożna D2)
  • 23.03.2019 godz. 13:30 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie ziemnym
  • 23.03.2019 godz. 15:00 Włókniarz Pabianice – Start Brzeziny (pilka nożna seniorzy)
  • 24.03.2019 godz. 09:00 9 Półmaraton Pabianicki
  • 24.03.2019 godz. 10:00 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie ziemnym
  • 26-28.03.2019 godz. 09:00 Igrzyska Młodzieży szkolnej dziewcząt w koszykówce
  • 30.03.2019 godz. 13:30 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie ziemnym
  • 30.03.2019 godz. 10:00 Włókniarz Pabianice – Elta Łódź (piłka nożna B2)
  • 30.03.2019 godz. 13:00 Włókniarz Pabianice – Włókniarz Konstantynów (piłka nożna E1)
  • 30.03.2019 godz. 15:00 Włókniarz Pabianice – Start Łódź (piłka nożna A-klasa)
  • 31.03.2019 godz. 10:30 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie ziemnym

Program imprez sportowo – rekreacyjnych organizowanych przez MOSiR w Pabianicach w okresie ferii zimowych 2019:

MOSiR – ul. Bugaj 110:

  • Przez pierwszy i drugi tydzień ferii w dni robocze od poniedziałku do piątku organizowany będzie kulig w zależności od pogody i śniegu Godz. 12.00-13.00
  • 22.02.2019 r Godz: 13.00 – ognisko z pieczonymi kiełbaskami na zakończenie ferii
Hala koszykówki:
  • 12.02.2019 r - Turniej siatkówki dla szkół podstawowych (rocznik 2006 i młodsi) Godz: 9.30 – zbiórka:10.00 rozpoczęcie zawodów
  • 13.02.2019 r - Turniej w tenisie stołowym dla szkół podstawowych (rocznik 2006 i młodsi) Godz: 9.30 zbiórka: 10.00 rozpoczęcie zawodów
  • 14.02.2019 r - turniej trójek koszykarskich dziewcząt szkół podstawowych (rocznik 2006 i młodsi) Godz 09.30 zbiórka 10.00 rozpoczęcie zawodów
  • 19.02.2019 r - turniej trójek koszykarskich chłopców szkół podstawowych (rocznik 2005 i starsi) Godz. 9: 30 – zbiórka: 10.00 rozpoczęcie zawodów
  • 20.02.2019 r - turniej tenisa stołowego dla szkół podstawowych (rocznik 2005 i starsi) Godz: 9.30 zbiórka: 10.00 rozpoczęcie zawodów
  • 21.02.2019 r - turniej siatkówki dla szkół podstawowych (rocznik 2005 i starsi) Godz 9.30 zbiórka 10.00 rozpoczęcie zawodów
Sala Sp. 15 - ul.Orla
  • 15.02.2019 r - Turniej piłki nożnej dla szkół podstawowych (roczniki 2006 i młodsi) Godz 09.30 zbiórka 10.00 rozpoczęcie zawodów
Pływalnia
  • Wejścia indywidualne dla dzieci i młodzieży za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej (oprócz weekendów) w cenie 2 zł za godzinę w godzinach 08:30 – 11:00
  • Bezpłatne udostępnienie pływalni w okresie ferii w godz: 11:00 - 14.45 organizacjom,stowarzyszeniom i klubom sportowym organizującym wypoczynek dla dzieci i młodzieży (oprócz weekendów) po uprzednim uzgodnieniu z kierownictwem obiektu
  • Wejścia indywidualne dla dzieci i młodzieży za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej (oprócz weekendów) w cenie 4 zł za godzinę w godzinach 11:00 – 14:45.

Program imprez sportowo - rekreacyjnych organizowanych na obiektach MOSiR w Pabianicach LUTY 2019:

  • 02.02.2019 godz. 10:00 Liga Pabianickich Zakładów Pracy – kometka (hala tenisowa)
  • 02.02.2019 godz. 14:30 Szmigiel PTK Znaki Pabianice – UMKS Łowicz U13 K
  • 02.02.2019 godz. 16:00 PTK Liceum Sportowe Pabianice – MUKS Bełchatów U16 K
  • 03.02.2019 godz. 10:45PKK99 Pabianice – AZS PWSZ Ósemka Skierniewice U13 GRUPAB
  • 03.02.2019 godz. 15:45 PKK99 Pabianice – SKS Start Łódź U13 GRUPA A
  • 02.02.2019 godz. 13:30 Wojewódzki Turniej Tenisowy w tenisie ziemnym
  • 03.02.2019 godz. 10:00 Wojewódzki Turniej Tenisowy w tenisie ziemnym
  • 05-06.02.2019 godz. 9:00 Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców
  • 07-08.02.2019 godz. 9:00 Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt
  • 09.02.2019 godz. 10:00 Mistrzostwa Województwa młodzików w zapasach
  • 09.02.2019 godz. 13:30 Wojewódzki Turniej Tenisowy tenisie ziemnym
  • 10.02.2019 godz. 10:00 Wojewódzki Turniej Tenisowy tenisie ziemnym
  • 16.02.2019 godz. 13:30 Wojewódzki Turniej Tenisowy tenisie ziemnym
  • 17.02.2019 godz. 10:00 Wojewódzki Turniej Tenisowy tenisie ziemnym
  • 23.02.2019 godz. 13:30 Wojewódzki Turniej Tenisowy tenisie ziemnym
  • 24.02.2019 godz. 10:00 Wojewódzki Turniej Tenisowy tenisie ziemnym
  • 27.02.2019 godz. 9:00 Przedszkoliada PKK (hala koszykówki)

OGŁOSZENIE - Praca

DYREKTOR MIEJSKIEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI W PABIANICACH zatrudni w pełnym wymiarze czasu pracy w systemie dwuzmianowym - ratowników wodnych:

  • miejsce pracy: pływalnia kryta MOSiR.
Od kandydata wymagane jest posiadanie:
  • stopnia ratownika wodnego
  • kursu w zakresie kwalikowanej pierwszej pomocy
  • innych uprawnień przydatnych w ratownictwie wodnym
  • przynależność do podmiotu uprawnionego do prowadzenia ratownictwa wodnego
Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert wraz z kopiami wyżej wymienionych dokumentów w sekretariacie MOSiR do dnia 15.02.2019 r.



INFORMACJA

W dniu 6 stycznia Pływalnia i Hala koszykówki nieczynna

Program imprez sportowo - rekreacyjnych organizowanych na obiektach MOSiR w Pabianicach STYCZEŃ 2019:

  • 05.01.2019 r. godz 11.00 PTK Cis Multum Pabianice-Osemka Skierniewice U18 k koszykówka
  • 05.01.2019 r. godz 13.00 PTK Foto Ciesielski Pabianice-MKS Osemka Skierniewice u14 k koszykówka
  • 05.01.2019 r. godz 15.00 PTK OrtoMedSport Pabianice-ŁkS KK Łódź U14 k koszykówka
  • 05.01.2019 r. godz 13.30 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny 12-14 dziewcząt i chłopców w tenisie ziemnym
  • 06.01.2019 r. godz 09.00 WTK 12-14 dziewcząt chłopców w tenisie ziemnym
  • 06.01.2019 r. godz 09.00 Turniej 10 w tenisie ziemnym
  • 12.01.2019 r. godz 13.30 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny 12-14 dziewcząt i chłopców w tenisie ziemnym
  • 13.01.2019 r. godz 09.00 Turniej 10 w tenisie ziemnym
  • 13.01.2019 r. godz 11.00 PKK99 I Pabianice –AZS PWSZ Ósemka Skierniewice U 16 koszykówka
  • 17.01.2019 r. godz 16.30 PTK Szmigiel Znaki Pabianice MKS Osemka Skierniewice U13 k koszykówka
  • 19.01.2019 r. godz 10.30 PTK LO Nowoczesna Edukacja Pabianice-UKS Basket Aleksandrów Łódzki U16 K koszykówka
  • 19.01.2019 r. godz 12.30 PKT Liceum Sportowe Pabianice-PKS Pro-basket Kutno U16 k koszykówka
  • 19.01.2019 r. godz 15.30 ZEC PKK 99 Pabianice -ŁKS Szkoła Gortata Łódź 3 liga Koszykówka
  • 19.01.2019 r. godz 13.30 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny 12-14 dziewcząt i chłopców w tenisie ziemnym
  • 20.01.2019 r. godz 09.00 Turniej 10 w tenisie ziemnym
  • 20.01.2019 r. godz 12.30 PTK OrtomedSport Pabianice-PTK Foto ciesielski Pabianice U14 k koszykówka
  • 20.01.2019 r. godz 14.30 PKK99 Pabianice II-ŁKS Szkoła Gortata Łódź U 16 koszykówka
  • 24.01.2019 r. godz 16.30 PTK foto ciesielski Pabianice-ŁKS KK Łódź U14 k koszykówka
  • 26.01.2019 r. godz 13.30 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny 12-14 dziewcząt i chłopców w tenisie ziemnym
  • 27.01.2019 r. godz 09.00 turniej 10 w tenisie ziemnym
  • 27.01.2019 r. godz 10.30 PTK Foto Ciesielski Pabianice-TK Basket Stryków U14 k koszykówka

INFORMACJA

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, iż od 1 grudnia br. wprowadził ulgę za korzystanie z pływalni dla dzieci niepełnosprawnych w wysokości 50% ceny biletu ulgowego oraz zwolnienie z opłat opiekunów dzieci niepełnosprawnych, którzy sprawują nad nimi pieczę, w czasie korzystania z pływalni.
Do powyższej ulgi upoważnia okazanie legitymacji lub orzeczenia o stopniu niepełnosprawności dziecka .

UWAGA !!!

W dniu 24.12.2018 pływalnia i hala koszykówki czynna od godz.6.30 do12.00 (ostatnie wejście na pływalnię 10.45)

W dniach 25.12.2018 - 26.12.2018 - pływalnia i hala koszykówki - nieczynne

W dniu 31.12.2018 pływalnia i hala koszykówki czynna od godz.6.30 do 14.00 (ostatnie wejście na pływalnię 12.45)

W dniu 01.01.2019 -pływalnia i hala koszykówki - nieczynne

INFORMACJA

Program imprez sportowo - rekreacyjnych organizowanych na obiektach MOSiR w Pabianicach GRUDZIEŃ 2018:

  • 01.12.2019 r. godz 10.30 PTK Liceum Sportowe Pabianice-Widzew Łódź u16k koszykówka
  • 01.12.2018 r. godz 13.30 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie ziemnym
  • 01.12.2018 r. godz 13.00 PTK LO Nowoczesna Edukacja Pabianice-MUKS Bełchatów U16k koszykówka
  • 02.12.2018 r. godz 10.00 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie ziemnym
  • 07.12.2019 r. godz 18.30 PKK99 Pabianice-ŁKS AZS Szkoła Gortata Lodź U 16 koszykówka
  • 08.12.2018 r. godz 11.00 PTK Liceum Sportowe Pabianice-PTK LO Nowoczesna Pabianice u16k koszykówka
  • 08.12.2018 r. godz 16.00 PKK 99 Pabianice-ŁKS Szkoła Gortata seniorzy koszykówka
  • 08.12.2018 r. godz 13.30 Wojewódzki Turniej klasyfikacyjny w tenisie ziemnym
  • 09.12.2018 r. godz 10.00 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie ziemnym
  • 09.12.2018 r. godz 13.00 PTK Foto Ciesielski Pabianice-Basket 4EVER Ksawerów U 14k koszykówka
  • 09.12.2018 r. godz 15.00 PKK99 Pabianice-UMKS Książak Łowicz U16 koszykówka
  • 12.12.2018 r. godz 16.30 PTK OrtoMedSport Pabianice-AKS SMS Łódź U13K koszykówka
  • 15.12.2018 r. godz 09.00 PTK LO Nowoczesna Edukacja Pabianice-Widzew Lodź U16k koszykówka
  • 15.12.2018 r. godz 11.00 PTK Szmigiel Znaki Pabianice-MKS Osemka Skierniewice U13k koszykówka
  • 15.12.2018 r. godz 16.00 PTK Suwary Pabianice-UKS Szkoła Gortata Łódź U13k koszykówka
  • 16.12.2018 r. godz 11.00 PKK99 Pabianice-GTK Głowno U16 koszykówka
  • 16.12.2018 r. godz 13.45 PKK99 Pabianice-SKS Start Łódź U16 koszykówka
  • 22.12.2018 r. godz 13.30 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie ziemnym
  • 23.12.2018 r. godz 10.00 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie ziemnym
  • 23.12.2018 r. godz 11.00 PTK OrtoMedSport Pabianice-KKS Pro Basket APP Intenso Kutno U13k koszykówka
  • 23.12.2018 r. godz 13.00 PTK Foto Ciesielski Pabianice-ŁKS KK Łódź U14k koszykówka

Kluby sportowe :