INFORMACJA

Kalendarz imprez - sportowych organizowanych na terenach MOSiR Pabianice



WRZESIEŃ 2018

  • 01.09.2018 r. godz 15.00 Włókniarz Pabianice-MKS Tuszyn piłka nożna C2
  • 01.09.2018 r. godz 17.00 Włókniarz Pabianice-ŁKS ii Lodź piłka nożna okręgówka
  • 01.09.2018 r. godz 9.00-10.00 bezpłatne zajęcia samoobrony miejsce Lewityn
  • 01.09.2018 r. godz 10.00-11.00 bezpłatne zajęcia Cross fit miejsce Lewityn
  • 01.09.2018 r. godz 11.00-12.00 bezpłatne zajęcia Zumby miejsce Lewityn
  • 01.09.2018 r. godz 12.00-13.00 bezpłatne zajęcia zdrowy kręgosłup miejsce Lewityn
  • 07.09.2018 r. godz 17.00 Włókniarz Pabianice-FA Lodź piłka nożna D2
  • 08.09.2018 r. godz 11.00 Włókniarz Pabianice-Akademia ABI piłka nożna C1
  • 08.09.2018 r. godz 13.00 Włókniarz Pabianice-Jutrzanka Bychlew piłka nożna E1
  • 08.09.2018 r. godz 14.00 Włókniarz Pabianice-Pogoń Zduńska Wola piłka nożna F1
  • 08.09.2018 r. godz 15.00 Włókniarz Pabianice-Jutrzanka Bychlew piłka nożna E2
  • 08.09.2018 r. godz 9.00-10.00 bezpłatne zajęcia samoobrony miejsce Lewityn
  • 08.09.2018 r. godz 10.00-11.00 bezpłatne zajęcia Cross fit miejsce Lewityn
  • 08.09.2018 r. godz 11.00-12.00 bezpłatne zajęcia zdrowy kręgosłup miejsce Lewityn
  • 08.09.2018 r. godz 12.00-13.00 bezpłatne zajęcia zdrowy kręgosłup miejsce Lewityn
  • 09.09.2018 r. godz 16.00 Włókniarz Pabianice-Sparta Lodź piłka nożna A klasa
  • 14.09.2018 r. godz 17.00 Włókniarz Pabianice-GLKS Dłutów piłka nożna C2
  • 14.09.2018 r. godz 10-18 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego organizator Eskadra
  • 15.09.2018 r. godz 10.00 Włókniarz Pabianice-Łodzianka piłka nożna B2
  • 15.09.2018 r. godz 13.30 Włókniarz Pabianice-Orzeł Piątkowisko piłka nożna D1
  • 15.09.2018 r. godz 16.30 Włókniarz Pabianice-Orzeł Parzęczew piłka nożna okręgówka
  • 15.09.2018 r. godz 10-18 Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego organizator Eskadra
  • 15.09.2018 r. godz 9.00-10.00 bezpłatne zajęcia samoobrony miejsce Lewityn
  • 15.09.2018 r. godz 10.00-11.00 bezpłatne zajęcia Cross fit miejsce Lewityn
  • 15.09.2018 r. godz 11.00-12.00 bezpłatne zajęcia Zumby miejsce Lewityn
  • 15.09.2018 r. godz 12.00-13.00 bezpłatne zajęcia zdrowy kręgosłup miejsce Lewityn
  • 22.09.2018 r. godz 11.00 Włókniarz Pabianice-Iskra Głowno piłka nożna C1
  • 22.09.2018 r. godz 13.00 Włókniarz Pabianice-Zawisza II Rzgów piłka nożna E2
  • 22.09.2018 r. godz 14.00 Włókniarz Pabianice-Korab Łask piłka nożna F1
  • 22.09.2018 r. godz 15.00 Włókniarz Pabianice- Włókniarz Konstantynów piłka nożna E1
  • 22.09.2018 r. godz 9.00-10.00 bezpłatne zajęcia samoobrony miejsce Lewityn
  • 22.09.2018 r. godz 10.00-11.00 bezpłatne zajęcia Cross fit miejsce Lewityn
  • 22.09.2018 r. godz 11.00-12.00 bezpłatne zajęcia Zumby miejsce Lewityn
  • 22.09.2018 r. godz 12.00-13.00 bezpłatne zajęcia zdrowy kręgosłup miejsce Lewityn
  • 23.09.2018 r. godz 11.00 Włókniarz Pabianice-Miazga Brójce piłka nożna D2
  • 23.09.2018 r. godz 16.00 Włókniarz Pabianice-Jutrzanka Bychlew piłka nożna A klasa
  • 29.09.2018 r. godz 10.00 Włókniarz Pabianice-Włókniarz Zgierz piłka nożna B2
  • 29.09.2018 r. godz 14.00 Włókniarz Pabianice-UKS SMS III Lodź piłka nożna C2
  • 22.09.2018 r. godz 16.00 Włókniarz Pabianice-Sarnów piłka nożna okręgówka
  • 29.09.2018 r. godz 10-18 Ogólnopolski Konkurs Tańca Nowoczesnego organizator MOK Pabianice
  • 29.09.2018 r. godz 9.00-10.00 bezpłatne zajęcia samoobrony miejsce Lewityn
  • 29.09.2018 r. godz 10.00-11.00 bezpłatne zajęcia Cross fit miejsce Lewityn
  • 29.09.2018 r. godz 11.00-12.00 bezpłatne zajęcia Zumby miejsce Lewityn
  • 22.09.2018 r. godz 12.00-13.00 bezpłatne zajęcia zdrowy kręgosłup miejsce Lewityn

Kluby sportowe :