INFORMACJA


MOSiR Pabianice zaprasza na bezpłatne zajęcia sobotnio-niedzielne na Lewitynie 2017




Sponsorowane zajęcia sobotnio-niedzielne na lewitynie 2017

  • Zumba pani Marta Włodarczyk (es-Kadra) od 3.06.2017(Park Wolności)
  • Joga pani Olga Tomaszewska od 3.06.2017 (Park Wolności)
  • Samoobrona pan Andrzej Sysio (Heros team) od 3.06.2017
  • Trening obwodowy (cross fit) pan Andrzej Sysio (Heros team) od 3.06.
  • Joga pani Alicja Jóżwiak od 25.06.2017
  • Zajęcia taneczne dla dzieci pani Ewa Chylińska (Strefa ruchu) od 3.06.2017
  • Gimnastyka zdrowy kręgosłup pani Ewa Chylińska (strefa ruchu) od 3.06.2017
  • Zumba pani Ewa Chylińska (strefa ruchu) od 3.06.2017
  • Capoeira zajęcia dla dzieci pani Ania Smusz(ACMB) od 2.07.2017
  • >
    >
  • Zajęcia taneczne dla dzieci sobota Godz 10.00-11.00
  • Gimnastyka zdrowy kręgosłup sobota Godz 11.00-12.00
  • Zumba - sobota Godz 10.00-11.00
  • Samoobrona - sobota Godz 09:00-10:00
  • Trening obwodowy cross fit - sobota Godz 10:00-11:15
  • Joga - niedziela Godz 10.00-11.00
  • Capoeira zajęcia dla dzieci niedziela Godz 11.30-12.30
  • Joga- park Wolności sobota Godz 10.00-11.00
  • Zumba - park Wolności sobota Godz 11.30-12.30



  • Kalendarz imprez - sportowych organizowanych na terenach MOSiR Pabianice





    MAJ 2017

    06.05 (sobota)
    Godz. 12:00 Włókniarz Pabianice - Sport II Perfectt (piłka nożna młodzik)
    Godz. 15:00 Włókniarz Pabianice - RTS Widzew II (piłka nożna młodzik)

    08.05 (poniedziałek)
    Godz. 17:30 Włókniarz Pabianice - PTC Pabianice (piłka nożna trampkarze)

    11.05 (czwartek)
    Godz.10:00 Mistrzostwa Pabianic i Powiatu w lidze lekkoatletycznej szkół gimnazjalnych
    Godz. 17:00 Włókniarz Pabianice - Orzeł (piłka nożna klasa B)

    13.05 (sobota)
    Godz.09:00 Liga Pabianickich Zakładów Pracy - kometka
    Godz.14:00 Włókniarz Pabianice - LKS Jutrzenka (piłka nożna orlik)
    Godz.17:00 Włókniarz Pabianie - Stal Głowno (piłka nożna seniorzy)

    14.05 (niedziela)
    Godz.14:00 Włókniarz Pabianice - LKS Jutrzenka Bychlew
    Godz. 17:00 Włókniarz Pabianice - Struga (piłka nożna klasa B)

    17.05 (środa)
    Godz.10:00 Mistrzostwa Pabianic szkół gimnazjalnych w piłce nożnej
    Godz. 17:30 Włókniarz Pabianice - Kolejarz Łódź (piłka nożna junior)

    18.05 (czwartek)
    Godz.10:00: Mistrzostwa Pabianic i Powiatu w czwórboju lekkoatletycznym szkół podstawowych

    20.05 (sobota)
    Godz.12:00 Włókniarz Pabianice - Fundacja ARPIT (piłka nożna młodzik)
    Godz. 15:00 Włókniarz Pabianice - Milan Łódź (piłka nożna młodzik)

    23.05 (wtorek)
    Godz.10:00 Mistrzostwa Pabianic w mini Pilce nożnej szkół podstawowych chłopców

    24.05 (środa)
    Godz.10:00 Mistrzostwa Pabianic w mini Pilce nożnej szkół podstawowych chłopców
    Godz.17:30 Włókniarz Pabianice - Start Brzeziny (piłka nożna seniorzy)

    27.05 (sobota)
    Godz.10:00 Liga Pabianickich Zakładów Pracy - siatkówka plażowa
    Godz.14:00 Włókniarz Pabianice - PTC Pabianice (piłka nożna orlik)
    Godz.17:00 Włókniarz Pabianice - Zawisza Rzgów (piłka nożna seniorzy)

    28.05 (niedziela)
    Godz. 14:00 Włókniarz Pabianice - Łodzianka (piłka nożna młodzik)
    Godz. 17:00 Włókniarz Pabianice - Powstaniec Dobra (piłka nożna klasa B)

    31.05 (środa)
    Godz. 17:30 Włókniarz Pabianice - OSiR Koluszki (piłka nożna junior)




    KWIECIEN 2017

    01.04(sobota)
    Godz. 13:00 Włókniarz Pabianice - Zjednoczeni Stryków (piłka nożna orlik)
    Godz. 16:00 Włókniarz Pabianice - Termy Uniejów (piłka nożna seniorzy)

    02.04 (niedziela)
    Godz. 9:00 Półmaraton Pabianicki

    04.04(wtorek)
    Godz.16:30 Włókniarz Pabianice - NER Łódzki (piłka nożna B-klasa)

    06.04 (czwartek)
    Godz.11:00 Konkurs 5-milionów

    08.04 (sobota)
    Godz.10:00 Liga Pabianickich Zakładów Pracy - siatkówka
    Godz.12:00 Włókniarz Pabianice - PTC Pabianice (piłka nożna młodzik)
    Godz.15:00 Włókniarz Pabianice - ISKRA Dobroń (piłka nożna orlik)

    10.04(poniedziałek)
    Godz. 16:30 Włókniarz Pabianice - Zawisza Rzgów (piłka nożna młodzik)

    15.04 (sobota)
    Godz. 16:00 Włókniarz Pabianice - PTC Pabianice

    19.04(środa)
    Godz 16:30 Włókniarz Pabianice - LUKS Polonia Andrzejów (piłka nożna junior młodszy)

    22.04(sobota)
    Godz.11:00 Włókniarz Pabianice - Sokół Aleksandrów (piłka nożna młodzik)
    Godz.14:00 Włókniarz Pabianice - CHKS Łódź (piłka nożna młodzik)

    24.04(poniedziałek)
    Godz. 16:30 Włókniarz Pabianice - Start Brzeziny (piłka nożna trampkarze)

    26.04(środa)
    Godz. 16:30 Włókniarz Pabianice - Więcej niż Sport (piłka nożna orlik)

    27.04 (czwartek)
    Godz.16:30 Włókniarz Pabianice - Orzeł Piątkowisko (piłka nożna orlik)

    28.04 (piątek)
    Godz. 17:30 Włókniarz Pabianice - Orzeł Parzęczew

    29.04(sobota)
    Godz 12:00 Włókniarz Pabianice - MKS Tuszyn (piłka nożna młodzik)
    Godz 15:00 Włókniarz Pabianice - Husaria Rzgów (piłka nożna B-klasa)




    MARZEC 2017

    04.03(sobota)
    Godz 11;15 PKK 99 PAWO Pabianice -KKS PRO-BASKET Fresenius Kabi (koszykówka chłopców U18)
    Godz 13; 30 PTK Foto Ciesielski Pabianice-UKS Basket II Aleksandrów.Ł(koszykówka dziewcząt U16)
    Godz 15: 30 PTK Dachmaxx Pabianice-UKS Basket Aleksandrów (koszykówka dziewcząt U16)

    07.03(wtorek)
    Godz 09.00 Mistrzostwa Pabianic szkół podstawowych w mini Pilce koszykowej chłopców
    Godz 16: 30 PKK 99 Pabianice -KKS PRO-BASKET Kutno (koszykówka chłopców U12)

    08.03(środa )
    Godz 0.9: 00 Mistrzostwa Pabianic szkól podstawowych w mini Pilce koszykowej chłopców
    Godz 16: 30 PTK Dachmaxx Pabianice-Widzew Lodź (koszykówka dziewcząt U16)

    09.03(czwartek)
    Godz 09.: 00 Mistrzostwa Pabianic szkół podstawowych w mini piłce koszykowej dziewcząt

    10.03(piątek)
    Godz 09: 00 Mistrzostwa Pabianic szkół podstawowych w mini piłce koszykowej dziewcząt

    12.03(niedziela)
    Godz 11: 15 PTK Grot Pabianice-UKS ATLAS Ksawerów (koszykówka dziewcząt U14)

    15.03(środa)
    Godz 09: 00 Mistrzostwa Pabianic szkół gimnazjalnych w piłce koszykowej dziewcząt

    16.03(czwartk)
    Godz 09: 00 Mistrzostwa Pabianic szkół gimnazjalnych w piłce koszykowej chłopców

    19.03(niedziela)
    Godz 11: 15 PTK OrtoMedSport Pabianice-TK BASKET Stryków (koszykówka dziewcząt U14)

    26.03(niedziela)
    Godz 11:15 PTK Grot Pabianice-LUKS Trójka Sieradz (koszykówka dziewcząt U14)


    Kluby sportowe :