Program imprez sportowo - rekreacyjnych organizowanych na obiektach MOSiR w Pabianicach LISTOPAD 2019:

  • 02.11.2019 – 04.11.2019: Ogólnopolski turniej w tenisie ziemnym
  • 02.11.2019 godz. 14:00: Włókniarz Pabianice – KKS Koluszki – piłka nożna seniorzy
  • 03.11.2019 godz. 14:00: Włókniarz Pabianice – Husaria Rzgów – piłka nożna a-klasa
  • 06.11.2019 godz. 10:00: Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym chłopców
  • 07.11.2019 godz. 10:00: Igrzyska Dzieci w tenisie stołowym dziewcząt
  • 09-10.11.2019 godz. 9:00: II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego ESKADRA
  • 09.11.2019 godz. 10:00: Włókniarz Pabianice – CHKS Łódź – piłka nożna B1
  • 09.11.2019 godz. 12:00: Włókniarz Pabianice – KS Kutno – piłka nożna B2
  • 09.11.2019 godz. 14:00: Włókniarz Pabianice – Jagiellonia Tuszyn – piłka nożna E1
  • 09-11.11.2019: Mistrzostwa Polski Lekarzy w tenisie ziemnym
  • 10.11.2019 godz. 13:00: Włókniarz Pabianice – Orzeł Piątkowisko - piłka nożna E2
  • 16.11.2019: godz. 11:00: Włókniarz Pabianice – PTC Pabianice – piłka nożna E1
  • 16.11.2019 godz. 11:00 : Włókniarz Pabianice – Sokół Aleksandrów – piłka nożna seniorzy
  • 17.11.2019 godz. 13:00: Włókniarz Pabianice – KAS Konstantynów – piłka nożna A-klasa
  • 20.11.2019 godz. 9:00: Mistrzostwa Europy w trójboju siłowym
  • 22.11.2019 godz. 9:00: Mistrzostwa Europy w trójboju siłowym
  • 23.11.2019 godz. 9:00: Mistrzostwa Europy w trójboju siłowym
  • 24.11.2019 godz. 9:00: Mistrzostwa Europy w trójboju siłowym
  • 23.11.2019 godz. 13:00: Włókniarz Pabianice – Zjednoczeni Stryków – piłka nożna E1

Program imprez sportowo - rekreacyjnych organizowanych na obiektach MOSiR w Pabianicach PAŹDZIERNIK 2019:

  • 02.10.2019 godz. 17:00: Włókniarz Pabianice – Bzura Ozorków – piłka nożna D2
  • 05.10.2019 godz. 10:00: Włókniarz Pabianice – Start Łódź – piłka nożna B1
  • 05.10.2019 godz. 12:00: Włókniarz Pabianice – ŁAF II – piłka nożna F1
  • 05.09.2019 godz. 14:00: Włókniarz Pabianice – GKS Ksawerów – piłka nożna E1
  • 05.09.2019 godz. 16:00: Włókniarz Pabianice – Zawisza Rzgów – piłka nożna E2
  • 06.10.2019 godz. 10:00: Rajd Pieczonego Jabłka (LEWITYN)
  • 06.10.2019 godz. 15:00: Święto Pieczonego Ziemniaka (LEWITYN)
  • 06.10.2019 godz. 16:00: Włókniarz Pabianice – AKS SMS Łódź - piłka nożna a-klasa
  • 08.10.2019:godz. 10:00: Sztafetowe biegi przełajowe – LICEALIADA
  • 09.10.2019 godz. 10:00: Sztafetowe biegi przełajowe – Igrzyska dzieci
  • 10.10.2019 godz. 10:00: Sztafetowe biegi przełajowe – Igrzyska Młodzieży Szkolnej
  • 11-12.10.2019 godz. 09:00: XVI Ogólnopolski konkurs tańca nowoczesnego
  • 12.10.2019 godz. 10:00: Włókniarz Pabianice – Łodzianka Łódź – piłka nożna B1
  • 12.10.2019 godz. 12:00: Włókniarz Pabianice – Miazga Brójce – piłka nożna C1
  • 12.10.2019 godz. 14:00: Włókniarz Pabianice – GKS Ksawerów– piłka nożna D1
  • 12.10.2019 godz. 16:00: Włókniarz Pabianice – UKS SMS Łódź – piłka nożna D2
  • 13.10.2019 godz. 11:00: Włókniarz Pabianice – GKS Ksawerów –piłka nożna E2
  • 13.10.2019 godz. 13:00: Włókniarz Pabianice –ŁKS Łódź – piłka nożna E1
  • 13.10.2019 godz. 14:30: Włókniarz Pabianice – KS Kutno – piłka nożna F1
  • 13.10.2019 godz. 10:45: PKK99 Pabianice – SKS START Łódź (koszykówka kadeci)
  • 14.10.2019 godz. 10:00: Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym dziewcząt
  • 15.10.2019 godz. 10:00: Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym chłopców
  • 19.10.2019 godz. 10:00: Pabianicka Liga Zakładów Pracy - tenis stołowy
  • 19.10.2019 godz. 13:00: Włókniarz Pabianice – Iskra Dobroń – piłka nożna E1
  • 19.10.2019 godz. 15:30: Włókniarz Pabianice – Stal Głowno – piłka seniorzy
  • 20.10.2019 godz. 10:00: Włókniarz Pabianice – Zawisza Rzgów – piłka nożna B1
  • 20.10.2019 godz. 12:30: Włókniarz Pabianice – SP Widzew Łódź – piłka nożna B2
  • 20.10.2019 godz. 15:00: Włókniarz Pabianice – Sparta Łódź – piłka nożna a-klasa
  • 26.10.2019 godz. 10:00: Włókniarz Pabianice – Sokół Lutomiersk – piłka nożna D1
  • 26.10.2019 godz. 12:00: Włókniarz Pabianice – GLKS Dłutów – piłka nożna C1
  • 26.10.2019 godz. 14:00: Włókniarz Pabianice – Widzew Łódź– piłka nożna D2
  • 27.10.2019 godz. 11:00: Włókniarz Pabianice – Włókniarz Konstantynów – piłka nożna E1
  • 27.10.2019 godz. 13:00: Włókniarz Pabianice – Jagiellonia Tuszyn – piłka nożna E2
  • 27.10.2019 godz. 14:30: Włókniarz Pabianice – KAS Konstantynów – piłka nożna F1

Program imprez sportowo - rekreacyjnych organizowanych na obiektach MOSiR w Pabianicach WRZESIEŃ 2019:

  • 07.09.2019 godz. 12:00: Włókniarz Pabianice – Sokół Aleksandrów – piłka nożna E1
  • 06.09.2019 godz. 14:00: Włókniarz Pabianice – Metalowiec Łódź – piłka nożna C1
  • 07.06.2019 godz. 17:00: Włókniarz Pabianice – UKS SMS Łódź – piłka nożna seniorzy
  • 08.09.2019 godz. 17:00: Włókniarz Pabianice – Orzeł Piątkowisko – piłka nożna a-klasa
  • 14.09.2019 godz. 10:00: Włókniarz Pabianice – PTC Pabianice – piłka nożna B1
  • 14.09.2019 godz. 12:00: Włókniarz Pabianice – Miazga Brójce - piłka nożna E1
  • 14.09.2019 godz. 14:00: Włókniarz Pabianice – Kolejarz Łódź – piłka nożna B2
  • 14.09.2019 godz. 16:30: Włókniarz Pabianice – Orzeł Parzęczew – piłka nożna seniorzy
  • 15.09.2019 godz. 14:00: Włókniarz Pabianice – Jutrzenka Bychlew – piłka nożna E2
  • 15.09.2019 godz. 16:00: Włókniarz Pabianice – Jutrzenka Bychlew – piłka nożna D2
  • 17.09.2019 godz. 10:00: Igrzyska dzieci w drużynowych oraz indywidualnych biegach przełajowych
  • 17.09.2019 godz. 10:00: Igrzyska młodzieży szkolnej w drużynowych oraz indywidualnych biegach przełajowych
  • 18.09.2019 godz. 17:00: Włókniarz Pabianice – PTC Pabianice –piłka nożna D1
  • 18.09.2019 godz. 17:00: Włókniarz Pabianice –Orzeł Parzęczew – piłka nożna E1
  • 21.09.2019 godz. 10:00: Włókniarz Pabianice – Start Brzeziny – piłka nożna B2
  • 21.09.2019 godz. 12:00: Włókniarz Pabianice – Sport Perfekt – piłka nożna F1
  • 21.09.2019 godz. 14:00: Włókniarz Pabianice – Boruta Zgierz – piłka nożna E1
  • 22.09.2019 godz. 16:00: Włókniarz Pabianice – Victoria Łódź – piłka nożna a-klasa
  • 25.09.2019 godz. 16:45: Włókniarz Pabianice – Elta Łódź – piłka nożna B1
  • 28.09.2019 godz. 11:00: Włókniarz Pabianice – Justynów – piłka nożna D2
  • 28.09.2019 godz. 13:30: Włókniarz Pabianice – PTC Pabianice – piłka nożna C1
  • 28.09.2019 godz. 16:00: Włókniarz Pabianice – Sarnów – piłka nożna seniorzy
  • 29.09.2019 godz. 11:00: Włókniarz Pabianice – Więcej niż Sport – piłka nożna D1
  • 29.09.2019 godz. 13:00: Włókniarz Pabianice – Zawisza Rzgów – piłka nożna E1
  • 29.09.2019 godz. 15:30: Włókniarz Pabianice – GKS Bedlno – piłka nożna B1

W A K A C J E Z MOSiR 2019

Lipiec 2019

Cykl turniejów w piłkę plażową (piłkarskie wtorki na Lewitynie). Zgłoszenie do zawodów przed każdym z turniejów godzina 10:00
Terminy:

  • 02.07.2019 r - ustalenie z drużynami regulaminu rozgrywek, które będą obowiązywać do zakończenia.
  • 09.07.2019 r
  • 16.07.2019 r
  • 23.07.2019 r
  • 30.07.2019 r


Cykl turniejów w siatkówkę plażową (siatkarskie soboty na Lewitynie). Zgłoszenie do zawodów przed każdym z turniejów godzina 10:00
Terminy:
  • 06.07.2019 r - ustalenie z drużynami regulaminu rozgrywek, które będą obowiązywać do zakończenia.
  • 13.07.2019 r
  • 20.07.2019 r
  • 27.07.2019 r
Sierpień 2019

Cykl turniejów w piłkę nożną (piłkarskie środy). Zgłoszenie do zawodów przed każdym z turniejów godzina 10:00 - boczne boisko MOSiR.
Terminy:
  • 07.08.2019 r - Ustalenie z drużynami regulaminu rozgrywek, które będą obowiązywać do zakończenia.
  • 14.08.2019 r
  • 21.08.2019 r
  • 28.08.2019 r - Podsumowanie i zakończenie cyklu


Cykl turniejów w siatkówkę plażową (siatkarskie soboty na Lewitynie). Zgłoszenie do zawodów przed każdym z turniejów godzina 10:00)
Terminy:
  • 03.08.2019 r - ustalenie z drużynami regulaminu rozgrywek, które będą obowiązywać do zakończenia.
  • 10.08.2019 r
  • 17.08.2019 r
  • 24.08.2019 r
  • 31.08.2019 r - Podsumowanie i zakończenie cyklu


WARUNKI I ZAKRES KORZYSTANIA Z NASZYCH OBIEKTÓW W OKRESIE WAKACYJNYM
  • Hala do koszykówki i pływalnia w miesiącu lipcu nieczynne
  • Hala w miesiącu sierpniu czynna od 01.08.2019 r
    zorganizowane grupy dzieci i młodzieży mogą bezpłatnie korzystać z hali, po uprzednim ustaleniu terminu z kierownikiem obiektu w godzinach 8:00 - 21:30 z wyłączeniem sobót i niedziel.
  • Pływalnia czynna od 01.08.2019 r
    dzieci, młodzież oraz studenci za okazaniem legitymacji mogą zakupić bilety wstępu na basen w promocyjnej cenie 4 zł za godzinę od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00 – 17:00
    Godziny otwarcia pływalni: 14:00 – 21:30 z wyłączeniem sobót i niedziel
  • Hala tenisowa i korty ziemne:
    Hala tenisowa: 07:00-22:00
    Korty ziemne: 07:00 do zmroku
  • Lewityn
    - w każdy piątek bezpłatne zajęcia dla dzieci:
    17: 00-18:00 animacje dla dzieci

    - w każdą sobotę bezpłatne zajęcia:
    09:00 - 10:00 Samoobrona
    10:00 – 11:00 Trening obwodowy
    10.00 - 11.00 Zajęcia taneczne dla dzieci
    10.00 - 11.00 Gimnastyka zdrowy kręgosłup
    11:15 - 12:15 Zumba
    12.00 - 13.00 Zajęcia przygotowawcze pod sporty walki
    - w każdą niedzielę bezpłatne zajęcia:
    10:00 - 11:00 Joga
    10:00 - 11:00 Capoeira zajęcia dla dzieci
    - do dyspozycji pozostają również:
    - boisko do piłki nożnej plażowej, siatkówki plażowej
    - siłownia na świeżym powietrzu
    - Plac zabaw
    - Pumptrack
    - Plac wodny dla dzieci

Program imprez sportowo - rekreacyjnych organizowanych na obiektach MOSiR w Pabianicach CZERWIEC 2019:

  • 01.06.2019: Dzień dziecka (Lewityn)
  • 01.06.2019 godz. 17:00: Włókniarz Pabianice – Termy Uniejów – piłka nożna seniorzy
  • 02.06.2019 godz. 10:00: Pabianicki Dzień Zdrowia (stadion MOSiR)
  • 02.06.2019 godz. 11:00: Włókniarz Pabianice – PTC Pabianice – piłka nożna C2
  • 02.06.2019 godz. 13:00: Włókniarz Pabianice – Widzew Łódź – piłka nożna D2
  • 02.06.2019 godz. 13:00: Włókniarz Pabianice – Zawisza Rzgów-piłka nożna E2
  • 03.06.2019 godz. 9:00: Licealiada w siatkówce plażowej chłopców (Lewityn)
  • 04.06.2019 godz. 9:00: Licealiada w siatkówce plażowej dziewcząt(Lewityn)
  • 05.06.2019 godz. 9:00: Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej dziewcząt (Lewityn)
  • 05.06.2019 godz. 17:00: Włókniarz – Victoria Rąbień-piłka nożna E1
  • 06.06.2019 godz. 9:00: Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej chłopców (Lewityn)
  • 09.06.2019 godz. 16:00: Włókniarz Pabianice –Stal Głowno – piłka nożna seniorzy
  • 12.06.2019 godz. 9:00: Mityng lekkoatletyczny im. Jadwigi Wajsówny
  • 15.06.2019 godz. 9:00: Olimpiada Piotrowa w siatkówce (hala koszykówki)
  • 15.06.2019 godz. 17:00: Włókniarz II Pabianice – Zawisza II Rzgów – piłka nożna A-KLASA
  • 15.06.2019 – Dni Pabianic
  • 16.06.2019 godz.9:00: Hajdasz – pokazy taneczne

Program imprez sportowo - rekreacyjnych organizowanych na obiektach MOSiR w Pabianicach MAJ 2019:

  • 01.05.2019 godz. 15:00: Włókniarz Pabianice – UKS SMS Łódź – piłka nożna seniorzy
  • 03.05.2019 godz. 17:00: Włókniarz Pabianice – Metalowiec Łódź – piłka nożna D2
  • 04.05.2019 godz. 11:00: Włókniarz Pabianice – Łodzianka Łódź – piłka nożna C2
  • 04.05.2019 godz. 13:00: Włókniarz Pabianice – Orzeł Piątkowisko- piłka nożna E1
  • 04.05.2019 godz. 15:00: Włókniarz – PTC Pabianice piłka nożna E2
  • 09.05.2019 godz. 10:00: Igrzyska dzieci w mini Pilce nożnej chłopców
  • 10.05.2019 godz. 10:00: Igrzyska dzieci w mini Pilce nożnej dziewcząt
  • 11.05.2019 godz. 10:00: Włókniarz – CHKS Łódź piłka nożna B2
  • 11.05.2019 godz. 12:00: Włókniarz – Sokół Aleksandrów piłka nożna C1
  • 11.05.2019 godz. 14:00: Włókniarz – ŁAF III piłka nożna DE2
  • 11.05.2019 ogdz. 17:00: Włókniarz – PTC Pabianice piłka nożna seniorzy
  • 12.05.2019 godz. 16:00: Włókniarz – Orzeł Kazimierza piłka nożna A-klasa
  • 17.05.2019 godz. 10:00: Igrzyska dzieci w czwórboju lekkoatletycznym
  • 18.05.2019 godz. 11:00: Włókniarz – KKS Koluszki piłka nożna C2
  • 18.05.2019 godz. 13:00: Włókniarz – Jagiellonia Tuszyn piłka nożna D2
  • 18.05.2019 godz. 15:00: Włókniarz – GKS Ksawerów piłka nożna E2
  • 19.05.2019 godz. 11:00: Włókniarz – KKS Konstantynów piłka nożna E1
  • 19.05.2019 godz. 13:00: Włókniarz – Zawisza Rzgów piłka nożna D1
  • 22.05.2019 godz. 17:00: Włókniarz – Włókniarz Konstantynów piłka nożna seniorzy
  • 24.05.2019 godz. 10:00: Igrzyska młodzieży szkolnej w lidze lekkoatletycznej
  • 25.05.2019 godz. 10:00: Liga zakładowa – siatkówka plażowa
  • 25.05.2019 godz. 11:00: Włókniarz – Ner Poddębice piłka nożna B2
  • 25.05.2019 godz. 15:00: Włókniarz – Start Brzeziny piłka nożna C1
  • 26.05.2019 godz. 16:00: Włókniarz II – Iskra Dobroń piłka nożna A-klasa

Program imprez sportowo - rekreacyjnych organizowanych na obiektach MOSiR w Pabianicach KWIECIEŃ 2019:

  • 03.04.2019 godz. 9:00: Półfinał wojewódzki w igrzyska młodzieży szkolnej w koszykówce
  • 5-6.04.2019 godz. 10:00: Turniej PKK99
  • 06.04.2019 godz. 10:00: Włókniarz – Więcej niż Sport piłka nożna D1
  • 06.04.2019 godz. 12:00: Włókniarz – Iskra Dobroń piłka nożna D2
  • 06.04.2019 godz. 13:30: Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie ziemnym
  • 06.04.2019 godz. 14:00: Włókniarz – Metalowiec Łódź piłka nożna C2
  • 06.04.2019 godz. 16:00: Włókniarz – LKS Rosanów piłka nożna seniorzy
  • 07.04.2019 godz. 10:00: Wojewódzki Turniej klasyfikacyjny w tenisie ziemnym
  • 13.04.2019 godz. 10:00: Włókniarz – PTC Pabianice piłka nożna B2
  • 13.04.2019 godz. 12:00: Włókniarz – AKS SMS Łódź piłka nożna D1
  • 13.04.2019 godz. 13:30: Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie ziemnym
  • 13.04.2019 godz. 15:00: Włókniarz – Jutrzenka Bychlew tenis stołowy 3 liga
  • 13.04.2019 godz. 16:00: Włókniarz II – AKS SMS Łódź piłka nożna A-klasa
  • 14.04.2019 godz. 10:00: Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie ziemnym
  • 14.04.2019 godz. 11:00: Włókniarz – Iskra Dobroń piłka nożna E2
  • 14.04.2019 godz. 13:00: Włókniarz – FA Retkinia Łódź piłka nożna E1
  • 20.04.2019 godz. 15:00: Włókniarz – Bzura Ozorków piłka nożna seniorzy
  • 27.04.2019 godz. 10:00: Włókniarz – Więcej niż Sport piłka nożna B2
  • 27.04.2019 godz. 12:30: Włókniarz – Bzura Ozorków piłka nożna C1
  • 27.04.2019 godz. 15:00: Włókniarz – PTC Pabianice piłka nożna D2
  • 28.04.2019 godz. 16:00: Włókniarz II – AMII Łódź piłka nożna A-klasa

Program imprez sportowo - rekreacyjnych organizowanych na obiektach MOSiR w Pabianicach MARZEC 2019:

  • 02-03.03.2019 godz. 10:00 Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego do lat 14, do lat 18 w tenisie ziemnym
  • 03.03.2019 godz. 10:30 PTK Foto Ciesielski Pabianice – AKS SMS Łódź
  • 03.03.2019 godz. 15:45 PKK 99 Pabianice –AZS PWSZ Ósemka I Skierniewice
  • 05-06.03.2019 godz. 09:00 Igrzyska dzieci dziewcząt w mini koszykówce
  • 09-10.03.2019 godz. 10:00 Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego do lat 16 w tenisie ziemnym
  • 09.03.2019 godz. 13:00 PTK Liceum Sportowe Pabianice – TK Basket Stryków
  • 09.03.2019 godz. 15:45 PKK99 Pabianice - Kutno
  • 10.03.2019 godz. 10:00 PKK99 Pabianice Turniej koszykówki U13
  • 12-13.03.2019 godz. 09:00 Igrzyska dzieci chłopców w mini koszykówce
  • 14.03.2019 godz. 10:00 Mistrzostwa Powiatu- Igrzyska dzieci dziewcząt w mini koszykówce
  • 15.03.2019 godz. 10:00 Mistrzostwa Powiatu- Igrzyska dzieci chłopców w mini koszykówce
  • 16.03.2019 godz. 10:00 Turniej PTK Pabianice w koszykówce
  • 16.03.2019 godz. 15:00 Włókniarz Pabianice- Sokół Zgierz (tenis stołowy)
  • 16-17.03.2019 godz. 10:00 Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego do lat 12 w tenisie ziemnym
  • 17.03.2019 godz. 10:30 PTK Foto Ciesielski Pabianice – KKS Kutno
  • 17.03.2019 godz. 12:30 PTK OrtoMedSport Pabianice – Basket Ksawerów
  • 18-20.03.2019 godz. 09:00 Igrzyska Młodzieży szkolnej chłopców w koszykówce
  • 21.03.2019 godz. 10:00 Igrzyska dzieci dziewcząt i chłopców w koszykówce
  • 23.03.2019 godz. 11:00 Włókniarz Pabianice – Jutrzenka Bełchatów (piłka nożna D2)
  • 23.03.2019 godz. 13:30 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie ziemnym
  • 23.03.2019 godz. 15:00 Włókniarz Pabianice – Start Brzeziny (pilka nożna seniorzy)
  • 24.03.2019 godz. 09:00 9 Półmaraton Pabianicki
  • 24.03.2019 godz. 10:00 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie ziemnym
  • 26-28.03.2019 godz. 09:00 Igrzyska Młodzieży szkolnej dziewcząt w koszykówce
  • 30.03.2019 godz. 13:30 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie ziemnym
  • 30.03.2019 godz. 10:00 Włókniarz Pabianice – Elta Łódź (piłka nożna B2)
  • 30.03.2019 godz. 13:00 Włókniarz Pabianice – Włókniarz Konstantynów (piłka nożna E1)
  • 30.03.2019 godz. 15:00 Włókniarz Pabianice – Start Łódź (piłka nożna A-klasa)
  • 31.03.2019 godz. 10:30 Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny w tenisie ziemnym

Program imprez sportowo – rekreacyjnych organizowanych przez MOSiR w Pabianicach w okresie ferii zimowych 2019:

MOSiR – ul. Bugaj 110:

  • Przez pierwszy i drugi tydzień ferii w dni robocze od poniedziałku do piątku organizowany będzie kulig w zależności od pogody i śniegu Godz. 12.00-13.00
  • 22.02.2019 r Godz: 13.00 – ognisko z pieczonymi kiełbaskami na zakończenie ferii
Hala koszykówki:
  • 12.02.2019 r - Turniej siatkówki dla szkół podstawowych (rocznik 2006 i młodsi) Godz: 9.30 – zbiórka:10.00 rozpoczęcie zawodów
  • 13.02.2019 r - Turniej w tenisie stołowym dla szkół podstawowych (rocznik 2006 i młodsi) Godz: 9.30 zbiórka: 10.00 rozpoczęcie zawodów
  • 14.02.2019 r - turniej trójek koszykarskich dziewcząt szkół podstawowych (rocznik 2006 i młodsi) Godz 09.30 zbiórka 10.00 rozpoczęcie zawodów
  • 19.02.2019 r - turniej trójek koszykarskich chłopców szkół podstawowych (rocznik 2005 i starsi) Godz. 9: 30 – zbiórka: 10.00 rozpoczęcie zawodów
  • 20.02.2019 r - turniej tenisa stołowego dla szkół podstawowych (rocznik 2005 i starsi) Godz: 9.30 zbiórka: 10.00 rozpoczęcie zawodów
  • 21.02.2019 r - turniej siatkówki dla szkół podstawowych (rocznik 2005 i starsi) Godz 9.30 zbiórka 10.00 rozpoczęcie zawodów
Sala Sp. 15 - ul.Orla
  • 15.02.2019 r - Turniej piłki nożnej dla szkół podstawowych (roczniki 2006 i młodsi) Godz 09.30 zbiórka 10.00 rozpoczęcie zawodów
Pływalnia
  • Wejścia indywidualne dla dzieci i młodzieży za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej (oprócz weekendów) w cenie 2 zł za godzinę w godzinach 08:30 – 11:00
  • Bezpłatne udostępnienie pływalni w okresie ferii w godz: 11:00 - 14.45 organizacjom,stowarzyszeniom i klubom sportowym organizującym wypoczynek dla dzieci i młodzieży (oprócz weekendów) po uprzednim uzgodnieniu z kierownictwem obiektu
  • Wejścia indywidualne dla dzieci i młodzieży za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej (oprócz weekendów) w cenie 4 zł za godzinę w godzinach 11:00 – 14:45.

Program imprez sportowo - rekreacyjnych organizowanych na obiektach MOSiR w Pabianicach LUTY 2019:

  • 02.02.2019 godz. 10:00 Liga Pabianickich Zakładów Pracy – kometka (hala tenisowa)
  • 02.02.2019 godz. 14:30 Szmigiel PTK Znaki Pabianice – UMKS Łowicz U13 K
  • 02.02.2019 godz. 16:00 PTK Liceum Sportowe Pabianice – MUKS Bełchatów U16 K
  • 03.02.2019 godz. 10:45PKK99 Pabianice – AZS PWSZ Ósemka Skierniewice U13 GRUPAB
  • 03.02.2019 godz. 15:45 PKK99 Pabianice – SKS Start Łódź U13 GRUPA A
  • 02.02.2019 godz. 13:30 Wojewódzki Turniej Tenisowy w tenisie ziemnym
  • 03.02.2019 godz. 10:00 Wojewódzki Turniej Tenisowy w tenisie ziemnym
  • 05-06.02.2019 godz. 9:00 Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców
  • 07-08.02.2019 godz. 9:00 Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt
  • 09.02.2019 godz. 10:00 Mistrzostwa Województwa młodzików w zapasach
  • 09.02.2019 godz. 13:30 Wojewódzki Turniej Tenisowy tenisie ziemnym
  • 10.02.2019 godz. 10:00 Wojewódzki Turniej Tenisowy tenisie ziemnym
  • 16.02.2019 godz. 13:30 Wojewódzki Turniej Tenisowy tenisie ziemnym
  • 17.02.2019 godz. 10:00 Wojewódzki Turniej Tenisowy tenisie ziemnym
  • 23.02.2019 godz. 13:30 Wojewódzki Turniej Tenisowy tenisie ziemnym
  • 24.02.2019 godz. 10:00 Wojewódzki Turniej Tenisowy tenisie ziemnym
  • 27.02.2019 godz. 9:00 Przedszkoliada PKK (hala koszykówki)

Kluby sportowe :