Wypożyczalnia sprzętu pływającego


Wypożyczalnia sprzętu pływającego w miesiącu wrześniu 2018r. czynna będzie tylko w soboty oraz niedziele w godz.: 10.00-18:00
Serdecznie zapraszamy.
Kąpielisko Lewityn otwarte będzie od 30 czerwca do 2 września 2018 r w godzinach 11-19. W załączniku znajduje się profil wody. Serdecznie zapraszamy do wspólnego odpoczynku.


- Profil wody do pobrania

Koncepcja zagospodarowania terenu LEWITYN - MOSiR


- Plan do pobrania

STREFA PIWA --- LODY WŁOSKIELody Włoskie na Lewitynie - serwujemy pyszne lody, gofry, frytki i zapiekanki. Miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi. Latem otwarte od 09:30.
Strefa Piwa na Lewitynie- ogródek piwny, grill, mecze piłki nożnej na żywo, gry i zabawy dla dzieci i dorosłych, wypożyczalnia sprzętu plażowego, imprezy taneczne i zorganizowane imprezy firmowe/grupowe, karaoke. Latem otwarte od 11:00

REGULAMINY

Ośrodek Rekreacyjny "LEWITYN", ul. Bugaj 110

Regulamin miejsca wyznaczonego do kąpieli na terenie Zespołu Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych "Lewityn" im. Włodzimierz Durajskiego w Pabianicach przy ul. Bugaj110 do pobrania tutaj.

Ośrodek Rekreacyjny "LEWITYN", ul. Bugaj 110

Regulamin wypożyczalni leżaków na terenie Zespołu Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych "Lewityn" im. Włodzimierz Durajskiego w Pabianicach przy ul. Bugaj110 do pobrania tutaj.

Ośrodek Rekreacyjny "LEWITYN", ul. Bugaj 110

Regulamin dla osób korzystających zZespołu Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych "Lewityn" im. Włodzimierz Durajskiego w Pabianicach przy ul. Bugaj110 do pobrania tutaj.

Fotki

kliknij na obrazku żeby zobaczyć powiększenie

Kluby sportowe :