INFORMACJA

Godziny otwarcia

Informujemy, że od dnia 01.08.2019 kąpielisko „Lewityn” czynne będzie w godzinach 10:00 – 18:00.
Zapraszamy

PLAC WODNY

W dniu 26.07.2019 nastąpiło otwarcie wodnego placu zabaw dla dzieci w ramach projektu: „Turystyczne zagospodarowanie terenów rekreacyjnych Lewityn w Pabianicach”

otwarcie wodnego placu otwarcie wodnego placu otwarcie wodnego placu otwarcie wodnego placu otwarcie wodnego placu otwarcie wodnego placu otwarcie wodnego placu

PUMPTRACK

W dniu 28.06.2019 nastąpiło otwarcie pumptracka rowerowego w ramach projektu: „Turystyczne zagospodarowanie terenów rekreacyjnych Lewityn w Pabianicach”

otwarcie pumptracka otwarcie pumptracka otwarcie pumptracka

LINKA - park linowyLINKA - Park Linowy Pabianice zapewnia atrakcje dla przedszkolaków, nastolatków jak i dorosłych, dzięki torom przeszkód wyposażonym w profesjonalny system asekuracji. Gwarantuje to doskonałą zabawę przy zachowaniu wysokich standardów bezpieczeństwa.
Organizujemy również urodziny dla najmłodszych, zajęcia dla przedszkoli i szkół jak i imprezy integracyjne czy wieczory kawalerskie.

Profil wody na kąpielisku "Lewityn"


- Profil wody do pobrania

Koncepcja zagospodarowania terenu LEWITYN - MOSiR


- Plan do pobrania

STREFA PIWA --- LODY WŁOSKIELody Włoskie na Lewitynie - serwujemy pyszne lody, gofry, frytki i zapiekanki. Miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi. Latem otwarte od 09:30.
Strefa Piwa na Lewitynie- ogródek piwny, grill, mecze piłki nożnej na żywo, gry i zabawy dla dzieci i dorosłych, wypożyczalnia sprzętu plażowego, imprezy taneczne i zorganizowane imprezy firmowe/grupowe, karaoke. Latem otwarte od 11:00

REGULAMINY

Ośrodek Rekreacyjny "LEWITYN", ul. Bugaj 110

Regulamin miejsca wyznaczonego do kąpieli na terenie Zespołu Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych "Lewityn" im. Włodzimierz Durajskiego w Pabianicach przy ul. Bugaj110 do pobrania tutaj.

Ośrodek Rekreacyjny "LEWITYN", ul. Bugaj 110

Regulamin wypożyczalni leżaków na terenie Zespołu Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych "Lewityn" im. Włodzimierz Durajskiego w Pabianicach przy ul. Bugaj110 do pobrania tutaj.

Ośrodek Rekreacyjny "LEWITYN", ul. Bugaj 110

Regulamin dla osób korzystających zZespołu Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych "Lewityn" im. Włodzimierz Durajskiego w Pabianicach przy ul. Bugaj110 do pobrania tutaj.

Fotki

kliknij na obrazku żeby zobaczyæ powiększenie

Kluby sportowe :